WINX CLUB FORUM, Winx tvoja ruka u mojoj ruci to nam daje pravu moć i sigurno bit ... =D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ZNA LI KO KAKO SE PRACE AVATARI POTPISI I SLICNO

Go down 
Autor/icaPoruka
MUSA ROC
Gost




ZNA LI KO KAKO SE PRACE AVATARI POTPISI I  SLICNO Empty
PostajNaslov: ZNA LI KO KAKO SE PRACE AVATARI POTPISI I SLICNO   ZNA LI KO KAKO SE PRACE AVATARI POTPISI I  SLICNO Emptyuto srp 07, 2009 9:03 pm

JA BI VOLJELA DA ZNAM KAKO SE PRAVE AVATARI POTPISI ILI BILO STA DRUGO VOLJELA BIH DA MI NEKO TO NAPRAVI ALI SA MUSOM help
[Vrh] Go down
MUSA ROC
Gost




ZNA LI KO KAKO SE PRACE AVATARI POTPISI I  SLICNO Empty
PostajNaslov: molim vas da mi posaljete neke vinx slike na ovaj forum   ZNA LI KO KAKO SE PRACE AVATARI POTPISI I  SLICNO Emptyuto srp 07, 2009 9:11 pm

MOLIM VAS LJUDI DA NAPISETE MICA_MUSA
[Vrh] Go down
Musa_Rock
Winx Club 4ever
Winx Club 4ever
Musa_Rock


Broj postova : 970
Age : 28
Lokacija : Serbia forever
Naj winx: : ZNA LI KO KAKO SE PRACE AVATARI POTPISI I  SLICNO Musa1avvie
Registration date : 14.12.2008

ZNA LI KO KAKO SE PRACE AVATARI POTPISI I  SLICNO Empty
PostajNaslov: Re: ZNA LI KO KAKO SE PRACE AVATARI POTPISI I SLICNO   ZNA LI KO KAKO SE PRACE AVATARI POTPISI I  SLICNO Emptysri srp 08, 2009 3:23 pm

slušaj mica_muso mene znaš sa mog 4uma i možeš to što tražiš da naručiš od nekih iz tema tako da...
[Vrh] Go down
Sponsored content





ZNA LI KO KAKO SE PRACE AVATARI POTPISI I  SLICNO Empty
PostajNaslov: Re: ZNA LI KO KAKO SE PRACE AVATARI POTPISI I SLICNO   ZNA LI KO KAKO SE PRACE AVATARI POTPISI I  SLICNO Empty

[Vrh] Go down
 
ZNA LI KO KAKO SE PRACE AVATARI POTPISI I SLICNO
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Winx avatari
» Winx potpisi
» Pepini potpisi
» kako...
» Kako

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
WINX CLUB FORUM, Winx tvoja ruka u mojoj ruci to nam daje pravu moć i sigurno bit ... =D :: Za Registrovane :: Prijedlozi i kritike :: Avatari,potpisi---GRAFIKA!!-
Forum(o)Bir: