WINX CLUB FORUM, Winx tvoja ruka u mojoj ruci to nam daje pravu moć i sigurno bit ... =D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Vrijeđaj Winxice

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
W Flora
Gost




Vrijeđaj Winxice Empty
PostajNaslov: Vrijeđaj Winxice   Vrijeđaj Winxice Emptyuto stu 24, 2009 5:09 pm

(Ovdje vrijeđate winxice jer je ovo ludi kutak).
Ja ću početi:
Bloom je razmaženo derle kojoj treba ponoviti 50 puta istu stvar, a ona te opet nebi razumijela, ona je kretenska žaba krastača, koja
se uvijek pravi važna zato što je glavna, i zato što misli da je najpametnija winxica od svih. ( OVO KOJE SAM REKLA ZA BLOOM JE MENI STVARNO ).
Stella je ufurana fufica koja misli da je svi dečki vole. ( OVO KOJE SAM REKLA ZA STELLU MENI NIJE STVARNO ).
Musa je glupača, koja dok sluša muziku, pleše i udara se glavom od zid. ( OVO KOJE SAM REKLA ZA MUSU MENI NIJE STVARNO ).
Tecna je kompjuter pun virusa, koji se stalno gasi kad djeca igraju igrice na njemu. ( OVO KOJE SAM REKLA ZA TECNU MENI NIJE STVARNO ).

Flora je divovski, cvijet koji jede sve živo što proleti ili prođe ispred njega, pa čak i mušica. ( OVO KOJE SAM REKLA ZA FLORU MENI NIJE STVARNO).

Roxy se nikad ne tušira i stalno nosi istu odjeću koja smrdi od dugog nošenja na sebi, ona je velika prašumska životinja. ( OVO KOJE SAM REKLA ZA ROXY JE MENI STVARNO).
Layla je otrovna tekućina, koja kad ju neko popije pretvori ga u tekućinu. ( OVO KOJE SAM REKLA ZA LAYLU MENI NIJE STVARNO).

UH... JESAM SE RASPISALA... VRIJEĐAJTE WINXICE!!!!
[Vrh] Go down
Amnalia




Broj postova : 2
Naj winx: : Vrijeđaj Winxice Tecna1avviefn2
Registration date : 30.04.2009

Vrijeđaj Winxice Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeđaj Winxice   Vrijeđaj Winxice Emptypet oľu 05, 2010 11:57 pm

BLOOM TREBA POSLATI NA FARMU,A NE U ALFEJU.TREBA ONA MUST KRAVE,A NE BORIT' SE.NIJE TO ZA NJU
[Vrh] Go down
ANJA STELLA
Naj u Magixu/Naj u Crvenoj Fontani
Naj u Magixu/Naj u Crvenoj Fontani
ANJA STELLA


Broj postova : 72
Age : 23
Lokacija : Hrvatska. Solarija
Naj winx: : Vrijeđaj Winxice Stella1avvie
Registration date : 09.03.2010

Vrijeđaj Winxice Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeđaj Winxice   Vrijeđaj Winxice Emptyuto tra 06, 2010 5:02 pm

ZAŠTO DA VRIJEĐAMO WINXICE AKO O NJIMA PIŠEMO I VODIMO FORUM... MISLIM STVARNO... scratch scratch geek
[Vrh] Go down
miamia
WINX CLUB/Pravi i najbolji majstor magije
WINX CLUB/Pravi i najbolji majstor magije
miamia


Broj postova : 142
Lokacija : Svjet mašte i snova
Naj winx: : Vrijeđaj Winxice Stella1avvie
Registration date : 09.10.2010

Vrijeđaj Winxice Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeđaj Winxice   Vrijeđaj Winxice Emptyuto lis 12, 2010 3:55 pm

Slažem se.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vrijeđaj Winxice Empty
PostajNaslov: Re: Vrijeđaj Winxice   Vrijeđaj Winxice Empty

[Vrh] Go down
 
Vrijeđaj Winxice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nacrtala sam Winxice :) :) :) :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
WINX CLUB FORUM, Winx tvoja ruka u mojoj ruci to nam daje pravu moć i sigurno bit ... =D :: Winx Club :: Izvan Winx teme-
Forum(o)Bir: