WINX CLUB FORUM, Winx tvoja ruka u mojoj ruci to nam daje pravu moć i sigurno bit ... =D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Smiješne stvari koje su se vama desile u školi

Go down 
Autor/icaPoruka
W Flora
Gost




Smiješne stvari koje su se vama desile u školi Empty
PostajNaslov: Smiješne stvari koje su se vama desile u školi   Smiješne stvari koje su se vama desile u školi Emptyned oľu 14, 2010 5:14 pm

Evo moje smiješne stvari u školi:

Bio je veliki odmor, i ja sam sa svojim frendicama bila vani odjednom je neki dječak iz našeg razreda (GLUPAN Mad )
pokrenuo skejtbord prema nama, ja ga nisam vidjela i stala na njega a skejtbord je još išao pa me je odvukao na stol gdje je stajala hrana, i ja...
PUF na stol... pa onda PUF na stolicu... i PUF na pod. Svo mi je lice bilo u hrani, i kosa i odjeća. Moje frendice su buljile u mene... pale Embarassed Baš kao i u

Bratz šminkericama. (Nemojte misliti da sam kopirala i da mi se to nije desilo). A dječaci su se smijali, došlo mi je da exsplodiram!
[Vrh] Go down
 
Smiješne stvari koje su se vama desile u školi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Winx stvari!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
WINX CLUB FORUM, Winx tvoja ruka u mojoj ruci to nam daje pravu moć i sigurno bit ... =D :: Winx Club :: Izvan Winx teme-
Forum(o)Bir: